Студентка ТНМУ передала військовим допомогу і отримала від них подяку

Студентка медичного факультету ТНМУ Діана Сторощук постійно допомагає нашим військовим, купуючи необхідне обладнання. З початком нового семестру вона повернулася до Тернополя після канікул і продовжила свою волонтерську роботу тут. Діана передала військовим рації, а також теплі речі, які вона разом зі своїми батьками та друзями придбали і зібрали у Фінляндії. Студентка є учасницею загально-університетського волонтерського руху «Misericordia» та членкинею громадської організації «Десантно-козацький рій».

Її старання оцінили наші захисники і відзначили подякою від 3-ї окремої штурмової бригади за неоціненний внесок у забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та безпеки України.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлина автора.