Студенти ТНМУ відвідали своїх підопічних з проєкту «Скринька хоробрості»

2 березня 2023 року студенти Тернопільського національного медичного університету Ілона Новаківська, Назар Крулик та Аліна Дяденчук відвідали діток у Тернопільській міській дитячій комунальній лікарні в рамках проекту «Скринька хоробрості». За зібрані кошти з різних благодійних акцій було закуплено іграшки та смаколики для маленьких пацієнтів.

У ТНМУ цей проект реалізовується упродовж шести років. Студенти і викладачі опікуються дітками з гематологічного відділення, які мужньо борються з важкою недугою.

Медперсонал гематологічного відділення, діти і їх батьки висловлюють подяку усім, хто підтримує цей проєкт і не втомлюється допомагати тим, хто потребує уваги, любові і позитивних емоцій. Координатор проєкту Олена Покришко.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.