Студенти ТНМУ пройшли курс Clinical Reasoning and Case-Based Training від партнерів ТНМУ – університету Вюрцбурга (Німеччина)

З 19 вересня по 9 листопада 2022 року українські здобувачі вищої освіти 6-го курсу спеціальності «Медицина» пройшли онлайн-навчання з використанням платформи Microsoft Teams за модулем «Clinical Reasoning and Case-Based Training» від наших партнерів – університету Вюрцбурга. (Німеччина). Завдяки проєкту «UA-MEDSAT: Сателітне навчання студентів-медиків в Україні (UA-MEDSAT: Ukraine MEDical SAtellite Teaching)», який фінансується програмою Німецької служби академічних обмінів (DAAD) «Україна цифрова: Забезпечення академічної успішності під час кризи (2022)».

Студенти 6-го курсу мали можливість покращити свої клінічні навички у осінньому семестрі 2022-2023 навчального року, пройшли розбір 12 клінічних кейсів з хірургії, терапії (кардіології), гінекології, педіатрії, неврології. Модератором навчальних клінічних кейсів виступила викладач університету Вюрцбурга – Галина Руденко. Після закінчення навчання, здобувачі вищої освіти отримали відповідні сертифікати.

Раді повідомити, що інші студенти нашого університету зможуть пройти навчання у осінньому семестрі 2023-2024 навчального року, оскільки ТНМУ повторно отримав грант від DAAD «Universität Würzburg UA-MEDSAT: Ukraine MEDical SAtellite Teaching 2023».