Студенти і викладачі ТНМУ допомогли організувати благодійний ярмарок

«Ярмаркувати – життя військового врятувати» – з такою ідеєю студенти та викладачі Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського спільно з благодійним фондом «Штаб Перемога» та вокальною студією «Тріумф» 30 квітня 2023 року організували благодійний ярмарок та концерт для того, щоб закупити комплектуючі для аптечок. Було зібрано 50750 гривень. Отримані кошти дадуть змогу сформувати ще 25 індивідуальних тактичних аптечок, які врятують життя 25 захисникам України!

Під час благодійного ярмарку студенти продавали прикраси з натурального каміння, гердани, намиста, браслети, солодощі. Витворами мистецтва, які викликали не тільки гастрономічне задоволення, а й естетичне, було імбирне печиво від Олени Фурдик, до виготовлення якого долучились студенти ТНМУ.

Висловлюємо щиру вдячність за небайдужість, активну життєву позицію усім студентам, які долучилися до ярмаркування. Зокрема, це Назарій Крулик (ММ-373), Анастасія Ковальська (ММ-416), Максим Стах (ММ-126), Анастасія Тиркало (ММ-126), Юлія Кіцик (ММ-126), Меланія Серховець (ММ-126), Назар Красицький (ММ-126), Антоніна Катрук (ММ-126), Ярослава Тодеріка (ММ-126), Наталія Мончак (ММ-126), Роман Сосницький (ММ-126), Владислав Сосницький (ММ-126), Максим Стецяк (ММ-127), Максим Скочеляс (ММ-127), Олена Прудивус (ММ-127), Оксана Дидик (МТ-103), Єлизавета Добровольська (ММ-105), Софія Гук (ММ-105), Юлія Коршняк (ММ-105), Дар’я Поліщук (ММ-105), Вікторія Завислянська (ММ-105), Олександр Паламар (ММ-105), Дмитро Білинський (ММ-105), Дмитро Петрушко (ММ-105), Марко Довбуш (ММ-106), Давід Бурячек (ХСС-501), Владислав Сергійчук (ММ-361), Олександр Мехедок (ММ-422), Максим Лисюк (ХСС – 501).

Олена Прудивус (ММ-127) організувала тематичний майстер-клас, під час якого учасники здобули навички плетіння з м’якої нитки. Дітвора з задоволенням понесла додому курчат та жабенят, яких сплели разом з Оленою.

Творчий колектив ТНМУ та артисти вокальної студії «Тріумф» забезпечили позитивні емоції та гарний настрій усім глядачам і перехожим. Благодійний фонд «Штаб Перемога» висловлює щиру вдячність за неперевершені виступи талановитим студентам, серед яких  Тетяна Шевчук (ММ-220), Катерина Біяк (ММ-487), Марта Струк (ММ-412), Анастасія Слободян (ММ-204), Юлія Мудра (ММ-110), Євдокія Мудра (ММ-215), Юлія Юрчук (ММ-409). Яскравою родзинкою був танцювальний виступ іноземних студентів Авніша (Avnish) і Гурніша (Gurnish) Панесар. Тернополяни з цікавістю дивилися танець братів, у якому небайдужі до України хлопці поєднали традиційний пенджабський танець і пісню «Стефанія» гурту «Kalush Orchestra».

Дякуємо всім ініціативним волонтерам та викладачам та їх кураторським групам ТНМУ (Марії Шанайді, Олені Покотило, Вікторові Назаруку, Катерині Миндзів, Валентина Бондарчук, Дмитру Коробку, Ірині Іванусі, Ользі Поляк, Любомиру Криськову, Наталі Горлачук, Тетяні Кучер, Надії Зарівні, Мар’яні Горин), а також центру виховної роботи та культурного розвитку (Марті Руденко, Олені Покришко, Галині Габор, Іванні Керничній), Владиславу Теслі – члену загону швидкого реагування Тернопільської обласної організації Червоного Хреста, які допомогли організувати благодійний ярмарок, за їх підтримку та жертовність!

Нагородою для волонтерів став концерт українського виконавця ХАС!