Меню Закрити

В ТНМУ в навчальну програму впроваджено курс за програмою mhGAP

З початком навчального року  на кафедрі психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського впроваджено курс за програмою mhGAP. Ця ініціатива, підтримана першою леді України Оленою Зеленською, спрямована на інтеграцію психічного здоров’я у медичну освіту.

Програма mhGAP розроблена ВООЗ для підготовки медичних працівників до виявлення та лікування психічних, неврологічних та розладів, пов’язаних з вживанням психоактивних речовин, у не спеціалізованих медичних закладах. Вона включає в себе навчальні матеріали, орієнтовані на покращення якості надання допомоги пацієнтам з психічними розладами.

Впровадження цієї програми в навчальний процес ТНМУ є важливим кроком у підготовці майбутніх медичних спеціалістів до роботи з пацієнтами, які мають психічні розлади, та сприяє зменшенню “лікувального розриву” в цій галузі.

Уже зараз студенти кафедри активно освоюють новий курс, що включає теоретичні та практичні заняття. Ми раді поділитися з вами кількома фото з наших занять, щоб ви могли побачити, як ми разом крокуємо до кращого розуміння та підтримки психічного здоров’я.