У ТНМУ нагородили переможців конкурсу «Мово рідна, слово рідне»

У Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського відбулося нагородження переможців традиційного поетичного конкурсу «Мово рідна, слово рідне», організованого кафедрою української мови.

Проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ та завідувач кафедри української мови, професор Анатолій Вихрущ привітали студентів і вручили призи переможцям.

Отже, перемогу в номінації «авторський вірш» здобула студентка першого курсу, медичного факультету Ірина Кулак (ММ-116).

За краще виконання поетичних творів нагороджено: студента першого курсу, медичного факультету Назара Колясу (ММ-116), студентку першого курсу, медичного факультету Анастасію Дячук (МТ-103) та студентку першого курсу, медичного факультету Катерину Голотову (ММ-116).

Вітаємо переможців! Бажаємо творчої наснаги, професійного зростання та нових здобутків!

Журналіст ТНМУ Соломія Гнатишин.

Світлини авторки.