Кафедра психіатрії, наркології та медичної психології організувала свято Миколая для пацієнтів дитячого відділення

19 грудня 2022 року у комунальному в Тернопільській обласній клінічній психоневрологічній лікарні був проведений вже традиційний захід до Дня Святого Миколая. Викладачі та лікарі-інтерни кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського організували святковий концерт для пацієнтів дитячого відділення.

Розважальна програма  складалась з багатьох конкурсів та ігор.

Також діти мали можливість поспівати новорічні пісні, розповісти вірші та поводити хоровод зі святим Миколаєм.

Музичний супровід забезпечив студент 6 курсу ТНМУ Віталій Курінчук.

По завершенню заходу всі дітки отримали довгоочікувані подарунки та смаколики від святого Миколая.

Такий захід – чудова можливість для наймолодших пацієнтів поринути в атмосферу свята і зимової казки. Кожен з них отримав позитивні емоції та враження, які є надзвичайно  необхідними для реабілітації та покращення психологічного стану.

Матеріал підготувала лікар-інтерн Вікторія Вайдич