У ТНМУ відбувся концерт з нагоди дня закоханих

Творчий колектив Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 21 лютого 2023 року організував концерт, присвячений дню закоханих. У програмі було багато вокальних виступів, цікаві танцювальні номери, розважальні конкурси, декламування авторської ліричної поезії.

Різнобарвний вихор почуттів відтворили у пісні «Чому» студентки Марта Струк, Вікторії Лисецької, Тетяни Шевчук та Катерини Біяк.

Авторський вірш прочитала Мар’яна Дзюбук, а сестри Іванна та Ірина Сінчук виконали пісню «Чекає вдома».

«Кримінальну» чачу під пісню «Smooth Criminal» продемонстрували Владислав Богоніс і Соломія Лівак.

Емоціями і почуттями у своєму авторському вірші поділилася Софія Балюк.

Пісню «Fortepiano» виконала Анастасія Слободян, а композицію «Чорне і біле» заспівала Ольга Половчук.

Чуттєвий вальс у виконанні Ярослава Білика і Софії Деркач подарували глядачам багато позитивних емоцій.

Вікторія Ковальчук Вікторію у своєму авторському вірші відобразила чуттєву різноманітність.

Тепла і особливого настрою додала Оксана Мельничук, виконавши романтичну пісню. Марія Усова продекламувала вірш про необхідність долати усі випробування у стосунках.

Кохання – це одна з найсильніших пристрастей, тому що воно одночасно опановує голову, тіло та серце. Про це розповідається у «Love on the brain», які заспівала Ліна Сорока.

Війна забрала багато коханих людей, але їхні душі довіку залишаться у серцях других половинок, тому пісня гурту «Скрябін» «Спи собі сама» є сьогодні актуальною. Її виконала Юлія Мудра під акомпанемент Віталія Курінчука.

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини автора.