African Index Medicus indexmedicus.afro.who.int
Бібліографічна база журнальних статей та літератури, виданої в Африці. Цей міжнародний покажчик африканської літератури та інформаційних джерел в галузі охорони здоров’я створено Всесвітньою організацією охорони здоров’я у співпраці з Асоціацією медичної інформації та бібліотеками в Африці.
Тип доступу: Відкритий доступ
Bioline International www.bioline.org.br
Неприбуткова електронно-видавнича послуга, що забезпечує вільний доступ до якісних дослідницьких журналів, які видаються в країнах, що розвиваються. Крім рецензованих журналів, виданих у Бразилії, Кубі, Індії, Індонезії, Кенії, Південній Африці, Уганді, Зімбабве та інших країнах, Bioline International надає унікальну послугу, генеруючи біонаукову інформацію цих країн для міжнародної спільноти дослідників. Журнали та статті індексуються в EBSCO Open Access Journals, DOAJ, HINARI, Open J-Gate, PubMed.
Тип доступу: Відкритий доступ
BioMed Central www.biomedcentral.com
База даних видавництва BioMed Central, яке першим представило модель відкритого доступу до публікацій з біології, медицини та суміжник наук. База містить матеріали із 290 рецензованих журналів відкритого доступу з біології, медицини, технологій та суміжних наук, частина з них індексується Thomson Reuters (ISI), має високий Impact Factor. Всі статті видавництва індексуються в Scopus and Google Scholar.
Тип доступу: Відкритий доступ
BioOne www.bioone.org
Повнотекстова база даних публікацій в галузі біології, біохімії, екології та наук про навколишнє середовище. Містить 200 назв видань.
Тип доступу: Платний доступ
BioProject www.bioproject.ncbi.nlm.nih.gov
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США містить колекцію даних з геноміки, функціональної геноміки, генетичних досліджень з посиланнями на результати цих досліджень. Всі дані належать до проекту BioProject (раніше – Genome Project).
Тип доступу: Відкритий доступ
BioSample www.biosample.ncbi.nlm.nih.gov
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США, що містить матеріали публікацій з біології, які використовуються в експериментальних дослідженнях.
Тип доступу: Відкритий доступ
BioSystems www.biosystems.ncbi.nlm.nih.gov
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США, яка поєднує в собі публікації з біомедицини та мікробіології і подає дані у послідовності з точки зору біологічних взаємозв’язків.
Тип доступу: Відкритий доступ
Bookshelf www.bookshelf.vitalsource.com
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), що представляє книжки з біомедицини. Пошук можна здійснювати як безпосередньо у даній базі, так і за посиланнями у інших базах NCBI. Колекція містить підручники з біомедицини, посібники NCBI тощо, а також надає доступ до ресурсів з генетики, таких як GeneReviews.
Тип доступу: Відкритий доступ
Cambridge University Press www.cambridge.org
Надає архіви наукових журналів видавництва (більше 200 найменувань). База даних охоплює різні галузі знань, в тому числі з біології та біомедичних наук, фізіології, психології і психіатрії, екології та інших. У вільному доступі – зміст журналів, бібліографічні описи статей з рефератами. Глибина доступу з 1770 по 2010 роки.
Тип доступу: Відкритий доступ
ClinVar Search database www.ncbi.nlm.nih.gov
База даних Національного центру біотехнологічної інформації США (NCBI), яка надає публічний доступ до матеріалів, що містять інформацію про взаємозв’язок між клінічними проявами захворювань та фенотипами людини.
Тип доступу: Відкритий доступ
De Gruyter Open www.degruyteropen.com
Відоме академічне видавництво книг та журналів (раніше – Versita). Випускає в світ понад 400 назв (і власних, і “запрошених”) академічних журналів з різних дисциплін, здебільшого з країн Центральної та Східної Европи.
Тип доступу: Відкритий доступ
Directory of Open Access Books (DOAB) www.doabooks.org
Директорія книжок відкритого доступу надає доступ до метаданих та повних текстів книжок академічних видавництв у відкритому доступі в мережі Інтернет. Сервіс дає можливість здійснювати пошук книг за наступними параметрами: назва книги, автор, ключові слова, анотації до книг, видавець, ISSN/ISBN книги чи за всіма перерахованими елементами. Переглядати зміст сервісу можна за назвами в алфавітному порядку, за предметними рубриками та за видавцем (напр. Academia Press, University of Michigan Press, Springer Science – Business Media тощо).
Тип доступу: Відкритий доступ
Directory of Open Access Journals (DOAJ) doaj.org
Директорія наукових журналів відкритого доступу надає доступ до близько 9000 повнотекстових рецензованих наукових та академічних журналів з усіх галузей знань та різними мовами.
Тип доступу: Відкритий доступ
Elektronische Zeitschriftenbibliothek (EZB) rzblx1.uni-regensburg.de
Бібліотека електронних журналів пропонує швидкий, структурований та уніфікований доступ до повних текстів наукових журналів. EZB містить 89 598 назв, у тому числі 18253 оригінальних електронних журналів, з усіх галузей знань. 56413 журналів знаходяться у відкритому доступі. EZB – кооперативний сервіс 619 бібліотек з Німеччини, підтримується університетською бібліотекою м. Регенсбург.
Тип доступу: Відкритий доступ
eMPendium empendium.com/ua
Електронна версія компендіума «Внутрішні хвороби» відомого польського терапевта Анджея Щеклика – доказова медична база даних із внутрішніх хвороб, портал для лікарів.
Тип доступу: Відкритий доступ
Free Medical Journals www.freemedicaljournals.com
Каталог журналів відкритого доступу з медицини. Понад 5 000 назв журналів можуть бути відібрані за предметною категорією (від СНІДу до ветеринарної медицини), за імпакт-фактором, за мовою (англійською, французькою, іспанською, португальською, німецькою, турецькою та ін), за алфавітом, за періодом ембарго (доступ до повного тексту) тощо.
Тип доступу: Відкритий доступ
FreeFullPDF www.freefullpdf.com
Пошукова система електронних ресурсів в галузі медицини, біології, хімії, фізики, матеріалознавства та економіки. Надає вільний доступ до наукових журналів, дисертацій, плакатів і патентів.
Тип доступу: Відкритий доступ
Google books books.google.com
Проект з оцифрування книг від Google. Через цей сервіс доступний повнотекстовий пошук в книгах, оцифрованих Google та партнерами проекту Google books – провідними бібліотеками світу. Бібліотека Google містить понад 15 млн. книг, доступних у повних текстах або представлених для перегляду лише декількома сторінками для ознайомлення (у такому випадку надається інформація про те, де книгу можна придбати чи в якій найближчій до Вас бібліотеці взяти).
Тип доступу: Відкритий доступ
Google Scholar scholar.google.com.ua
Повнотекстовий пошук в мережі інтернет наукової літератури за різними галузями знань та за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати і звіти, які опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями. Доступ до повних текстів можливий лише, якщо потрібний ресурс знаходиться у відкритому доступі або у базі даних, до якої у Вас (чи організації, в мережі якої Ви здійснюєте пошук) є підписка.
Тип доступу: Відкритий доступ
HighWire Press highwire.stanford.edu
Доступ до ресурсів видавничої платформи HighWire Press. Понад 3 000 журналів, більше 7 млн. анотованих рецензованих статей, з них близько 2, 5 млн. у вільному інтернет-доступі в повних текстах. Тематика: біологічні та гуманітарні науки, медичні та фізичні науки, соціальні науки та технології.
Тип доступу: Відкритий доступ
HINARI www.who.int/hinari
Проект Всесвітньої організації охорони здоров’я (WHO) в галузі біомедицини та суміжних наук. HINARIпропонує доступ до 6 200 повнотекстових видань від 170 наукових видавців.
Тип доступу: Платний доступ
Hindawi Publishing Journals www.hindawi.com
Hindawi видає близько 450 журналів відкритого доступу, що охоплюють широке коло академічних дисциплін (хімія, комп’ютерні науки, екологічні науки, інженерія, математика, медицина, фармакологія, фізика, сільське господарство, біологія, стоматологія, енергетика, науки про Землю, матеріалознавство, догляд, Neuroscience, суспільні науки, ветеринарія).
Тип доступу: Відкритий доступ
InTech www.intechopen.com
Повнотекстовий доступ до 2 917 книг видавництва InTech з різних галузей науки та техніки (біологічні, комп’ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, матеріалознавство) і медицини. 10 наукових журналів відкритого доступу: International Journal of Advanced Robotic Systems; Nanomaterials and Nanotechnology; International Journal of Engineering Business Management; Exosomes and Microvesicles; International Food Risk Analysis Journal; International Journal of Water Sciences, Journal of Circulating
Biomarkers, Nanobiomedicine, International Journal of Integrative Medicine, International Journal of Regenerative Medicine.
Тип доступу: Відкритий доступ
Journals4Free journals4free.com
Портал журналів відкритого доступу з понад 10 тис. назв академічних журналів. Пошук можна здійснювати за тематичними категоріями, мовою, чи присутністю в базах даних. Тематичний спектр порталу: Науки про здоров’я; Біологія та науки про життя; Сільське господарство; Науки про харчування; Технології та інженерія; Математика та статистика; Науки про Землю; Правознавство та політичні науки; Бізнес та економічні науки; Соціальні науки; Біхевіоральні науки; Освіта; Мовознавство та літературознавство; Історія та археологія; Науки про навколишнє середовище; Фізика та астрономія; Філософія та релігія; Комунікація та інформація; Мистецтво та архітектура; Загальні та мультидисциплінарні науки.
Тип доступу: Відкритий доступ
Medknow www.medknow.com
Medknow Publication – найбільший видавець журналів відкритого доступу в галузі медицини – проект глобального видавця Wolters Kluwer Health. Публікує та надає вільний доступ до більше 350 рецензованих журналів.
Тип доступу: Відкритий доступ
OpenDOAR (Directory of Open Access Repositories) opendoar.org
Директорія інституційних та тематичних відкритих електронних архівів. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями.
Тип доступу: Відкритий доступ
Pediatric Neurology Briefs www.pediatricneurologybriefs.com
Провідний щомісячний журнал, який представляє огляд сучасних наукових досліджень і досягнень у галузі дитячої неврології та суміжних дисциплін. Автори надають докладні щомісячні зведення опублікованих статей та коментарі на основі власного досвіду.
Тип доступу: Відкритий доступ
PLoS Journals – Public Library of Science Journals www.plos.org
Повнотекстовий доступ до журналів відкритого доступу видавництва PLoS: PLoS Biology, PLoS Medicine, PLoS Computional Biology, PLoS Genetics, PLoS Pathogens, PLoS ONE, PLoS Neglected Tropical. Public Library of Science (PloS) – неприбуткова організація науковців, діяльність якої направлена настворення наукової та медичної літератури відкритого доступу.
Тип доступу: Відкритий доступ
PubMed www.pubmed.ncbi.nlm.nih.gov
Бібліографічні бази даних Національної медичної бібліотеки (США) та Національного інституту здоров’я (США), що охоплюють різні медичні дисципліни.
Тип доступу: Відкритий доступ
PubMed Central www.ncbi.nlm.nih.gov
Відhttp://www.ncbi.nlm.nih.govhttps://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/критий цифровий архів журнальних статей з біомедичних і біологічних наук Національного інституту охорони здоров’я (США), розроблений Національним центром біотехнологічної інформації Національної медичної бібліотеки (США). Проект з’явивися у кінці 1980-х рр., був і продовжує залишатися безкоштовним сервісом (хоча окремі журнали з періодом ембарго тимчасово недоступні – від кількох місяців до півроку змоменту появи друкованого видання).
Тип доступу: Відкритий доступ
Registry of Open Access Repositories (ROAR) roar.eprints.org
Директорія інституційних та тематичних відкритих електронних архівів. Надає можливості пошуку наукових матеріалів за різними галузями знань у понад 3500 е-архівах з усього світу.
Тип доступу: Відкритий доступ
SpringerOpen www.springeropen.com
Проект видавництва Springer, який публікує та надає безкоштовний доступ до понад 200 наукових рецензованих журналів та понад 40 книжок в галузі природничих наук та медицини.
Тип доступу: Відкритий доступ
Structure (NCBI) www.ncbi.nlm.nih.gov
Ресурс, розроблений Структурною групою відділу Обчислювальної біології NCBI, надає вичерпну інформацію про бази даних та інструменти, що допомагають у вивченні макромолекулярних структур, доменів білка та їх класифікацій, біологічної активності мікромолекул, їх зв’язків та систем.
Тип доступу: Відкритий доступ
Taylor & Francis www.tandfonline.com
Надає вільний доступ до бібліографічних описів і рефератів статей з більш 200 журналів з медицини та суміжних галузей. Глибина архіву варіюється від видання до видання, для більшості доступний архів починаючи з 1997 року.
Тип доступу: Відкритий доступ
UNdata data.un.org
Система доступу до баз даних ООН UNdata містить 34 бази даних, таблиці та глосарії, які вміщують більше 60 мільйонів записів, охоплюють широке коло тем, зокрема сільське господарство, освіту, зайнятість, енергетику, навколишнє середовище, охорону здоров’я, тощо.
Тип доступу: Відкритий доступ
Wiley Open Access www.wileyopenaccess.com
Проект Відкритого Доступу авторитетного наукового видавництва John Wiley & Sons, Inc., в межах якого видаються рецензовані онлайнові журнали в галузі біологічних, хімічних та медичних наук.
Тип доступу: Відкритий доступ
WorldWideScience.org worldwidescience.org
Глобальна наукова пошукова система, яка здійснює пошук наукової інформації (не тільки публікацій) з різної тематики у національних та міжнародних наукових БД та порталах (близько 100 БД з понад 70 країн світу).
Тип доступу: Відкритий доступ
Наукова періодика України (НБУВ) irbis-nbuv.gov.ua
Портал наукової періодики Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляєжурнали відкритого доступу та збірники наукових праць, виданих в Україні, в основному, за 3 останні роки, але є і з глибоким архівом (від першого числа). Містить більше 2 200 назв видань (станом на травень 2014 р.).
Тип доступу: Відкритий доступ