Меню Закрити

Гурт ТДМУ «Primavera» виступив з благодійним концертом

Другий благодійний концерт гурту Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського «Primavera» відбувся 12 липня цього року в ТРЦ «Подоляни». Головною метою заходу було зібрання коштів для потреб бійців АТО. Участь в концерті взяли представники громадської організації «Білі берети» – Олександр Башта, Зіновій Гвоздик та Сергій Коновал. Нагадаємо, що вони є цьогорічними випускниками ТДМУ. Хлопці принесли свої наплічники медиків-волонтерів, тому кожен бажаючий мав нагоду ознайомитися з їхнім вмістом і переконатися у тому, наскільки потрібною є допомога військовим задля збереження їхнього життя.

74ytEwvJ_A0 9rTCkQca2_E JtdvEo_Uq6Q T-Z_Y4wQbwA

«Цього разу ми зібрали 1540 гривень, які передали доценту кафедри дитячих хвороб Тамарі Воронцовій. Її син нещодавно був поранений на передовій. Окрім того, вона невдовзі їхатиме на Схід України, аби відвезти гуманітарну допомогу нашим військовим. Їй потрібно докупити предмети першої необхідності. Взагалі Тамара Олександрівна є для нас взірцем людської самовідданості і вірного служіння медицині. Вона була на Майдані, надаючи допомогу протестувальникам, постійно організовує гуманітарні допомоги бійцям АТО», – розповіла солістка гурту Зоряна Сабат.

6ZBPVljgKmA uB8VK1nJCSc 1ATLtcr7SpY

Учасники колективу «Primavera» висловлюють вдячність адміністрації ТДМУ за те, що мають можливість займатися творчістю, а також за надання необхідної апаратури для організації благодійного концерту.

Приємним є той факт, що під час цього заходу відбулася прем’єра авторської пісні гурту. Також молоді люди планують в майбутньому продовжити благодійну діяльність, залучаючи до цього інші колективи нашого міста.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбчевського.