Меню Закрити

День спеціаліста для працівників бібліотек відбувся в ТДМУ

В Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 23 вересня цього року відбувся День спеціаліста для працівників бібліотек, в рамках якого пройшло обговорення актуальних питань щодо організації роботи книгозбірні, об’єднаних темою «Робота сучасної бібліотеки та використання електронного середовища». Захід організований спільними зусиллями Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, бібліотеки ТДМУ, Тернопільського обласного відділення Української бібліотечної асоціації.

DSC_6626

З вітальним словом від імені ректора Тернопільського медичного університету, професора Михайла Корди звернувся проректор з наукової роботи, професор Іван Кліщ.

DSC_6602

«Щиро дякую всім працівникам бібліотек за їхню щоденну роботу, адже кожен науковець сформувався в книгозбірні. Завдяки вашим зусиллям ми набиралися тих знань, які сьогодні використовуємо в начальному процесі і наукових дослідженнях. Бажаю вам наснаги, успіхів і миру», – побажав Іван Миколайович.

Після цього учасники заходу перейшли до заслуховування доповідей та їх обговорення.

DSC_6667

Віртуальну екскурсію бібліотекою для всіх присутніх організувала директор бібліотеки ТДМУ Олена Проців. Вона також представила доповіді «Електронний каталог як елемент якісного забезпечення інформаційних потреб студентів-медиків» та «Місце і роль блогу бібліотеки ТДМУ в обслуговуванні користувачів».

Завідувач відділу автоматизації та механізації бібліотечних процесів Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки Володимир Раківський розповів про електронне середовище книгозбірні.

На тему «Комплектування фондів університетських бібліотек в умовах електронного середовища» виступила провідний бібліотекар відділу комплектування та наукової обробки документа бібліотеки ТДМУ Любов Романів.

DSC_6668

Роль електронних бібліотек у формуванні інформаційно-освітнього простору університету проаналізувала редактор інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ТДМУ Валентина Галайчук. Провідний бібліограф цього відділу Наталія Водюк поділилася інформацією про авторське право в середовищі електронних бібліотек.

Прес-служба Тернопільського державно медичного університету імені І.Горбачевського.