Студенти-стоматологи ТДМУ розпочали навчання в оновленій аудиторії

Щороку в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського чимало робиться для покращання умов навчання та побуту студентів, зокрема було зроблено низку ремонтів і реконструкцій – оновлено медичний пункт, відремонтовано і модернізовано університетську бібліотеку, створено фантомний клас та інше. Цього року студенти-стоматологи прийшли здобувати знання в оновлену лекційну аудиторію №9, що на Чехова, 3.

dsc_9436 dsc_9587

«Лекційне приміщення було повністю реконструйоване і зроблене за новим плануванням, завдяки чому тепер всі студенти мають доступ до перегляду презентацій. Аудиторія оформлена за сучасним принципом, встановлено мультимедійну систему – низку сучасних телеекранів, на яких відображаються наочні матеріали до лекції. Її також обладнали новими меблями. Окрім того, цілком перероблена кафедра, яка є зручною для проведення занять лектором. Це лекційне приміщення розраховане на 160 місць. Тут здебільшого проходять заняття для студентів стоматологічного факультету», – розповів проректор з науково-педагогічної роботи, професор Аркадій Шульгай.

dsc_9456 dsc_9451

Він також зазначив, що сьогодні в університеті реалізується проект створення сучасного стоматологічного комплексу на базі навчальних корпусів на Чехова 3, 5, 7. Це робиться для того, аби студентам було комфортно навчатися. Також викладачі матимуть максимально наближену лекційну аудиторію. Для цього між корпусами уже зроблено теплий перехід, тому, не виходячи на вулицю, можна пересуватися між навчальними приміщеннями.

dsc_9481

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.