Вітаємо з ювілеєм Оксану Зіновіївну Біленьку!

Вельмишановна Оксано Зіновіївно!

Ректорат, профком і весь колектив університету щиро, сердечно вітають Вас з ювілейним днем народження!

Глибоко поважаємо і шануємо Вас за багаторічну невтомну працю, високий професіоналізм. Ви сумлінно виконуєте свої службові обов’язки лаборанта кафедри неврології, забезпечуючи одну з найважливіших ділянок роботи: допомагаєте в організації навчального процесу та проведенні висококваліфікованих наукових досліджень.

Ваші порядність, працелюбність, жіночність, уважне ставлення до людей, прагнення робити добро заслуговують найвищої оцінки і є прикладом для наслідування молодими працівниками.

Бажаємо Вам, вельмишановна Оксано Зіновіївно, міцного здоров’я, невичерпного життєвого оптимізму, душевного спокою, добробуту, людського тепла, родинного благополуччя і затишку, довгих років радісного й щасливого життя.

Хай злагода буде, хай буде любов,
Хай тисячу раз повторяються знов
Хороші, святкові і пам’ятні дні,
Хай сонце всміхається Вам у житті!

ректор

Тернопільського  національного медичного  університету