ТНМУ приєднується до акції «Монетки дітям»

Тернопільський національний медичний університет приєднується до всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям», яка триває з 1 по 30 вересня 2021 року. Благодійний захід організовано за ініціативи фонду «Таблеточки», Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України.

Мета цієї акції – зібрати монети номіналом 25 копійок та перетворити їх на потужну матеріальну допомогу для сотень онкохворих дітей.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Українці тримають у себе 1,5 мільярда монет номіналом 25 копійок. Це майже 400 мільйонів гривень. Кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей.

Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на сильну допомогу для дітей, які борються з раком.

Ємкості для збирання копійок номіналом 25 коп розташовані в адміністративному корпусі ТНМУ на пункті охорони та інших корпусах.