Меню Закрити

Ректор ТДМУ подякував управлінню УМВС у Тернопільській області

Нещодавно відбувся п’ятий ювілейний обласний чемпіонат бригад екстреної медичної допомоги. У ньому взяли участь 18 команд. На одному з етапів змагань організатори перевірили навички лікарів працювати в умовах бойових дій. До організації чемпіонату були задіяні працівники Головного управління Міністерства внутрішніх справ в Тернопільській області, управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

PM265image003

Про змагання бригад екстренної допомоги

Подяку від імені ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди, головного лікаря комунального центру екстреної медичної допомоги Михайла Джуса і начальника головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Володимира Курила керівнику обласного УМВС полковнику міліції Олександру Богомолу вручив завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини, професор Арсен Гудима.

«Наш університет підтримує цей чемпіонат і з задоволенням бере участь у ньому, оскільки ми бачимо кінцевий результат – завдяки змаганням значно підвищується професійний рівень бригад. Справа в тому, що під час підготовки до конкурсу бригада ще раз переглядає всі протоколи, відпрацьовує навички, додатково перевіряє апаратуру. Окрім того, під час планування етапів конкурсу пропонуються завдання з екстреної допомоги, які в звичайній діяльності медиків «швидкої» трапляються рідше, ніж випадки невідкладної допомоги», – зазначив Арсен Гудима.

Також Арсен Арсенович передав на потреби правоохоронців, які невдовзі відправляться на службу в зону проведення АТО, медичні засоби для укомплектування 50 індивідуальних аптечок.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.