Меню Закрити

Участь представників ТДМУ у XX Міжнародній виставці та конференції «BEAUTY WORLD»

26-28 травня 2015 року в місті Дубай (ОАЕ) відбулася XX Міжнародна виставка та конференція «BEAUTY WORLD». Оскільки на фармацевтичному факультеті Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського навчаються студенти зі спеціальності «Технологія парфумерно-косметичних засобів», то було доцільним відвідати цей захід з метою ознайомлення з інноваційними підходами у вирішенні проблем сучасної фармації у косметології.

20150526_154939

У роботі XX Міжнародної виставки та конференції «BEAUTY WORLD» взяла участь кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармацевтичної хімії, заступник декана фармацевтичного факультету ТДМУ Лілія Логойда. Міжнародна наукова програма виставки об’єднувала практикуючих фармацевтів, лікарів, наукових співробітників, молодих вчених, студентів тощо. Серед учасників форуму – виробники, експортери, імпортери і дистрибутори фармацевтичної, парафармацевтичної, космецевтичної продукції; постачальники комплексних рішень для забезпечення фармацевтичних підприємств необхідним обладнанням, сировиною, інгредієнтами, інжинірингових рішень щодо удосконалення технології виробництва.

20150526_164622

У цьогорічному заході взяли участь 1368 компаній з 52 країн світу. Міжнародний форум косметичної індустрії супроводжувався актуальною багатопрофільною науковою та діловою програмою. Зокрема, спеціально для учасників виставки були проведені науково-практична конференція, відповідні семінари та тренінги на яких презентували й обговорювали інноваційні рішення і технології для виробників лікувальної косметики від етапу розробки та виробництва до контролю якості готової продукції. Як підсумок – всі учасники виставки отримали значний обсяг нових наукових та практичних знань, приємні враження та незабутні спогади.

20150527_155528