Меню Закрити

У ТДМУ демобілізовані бійці АТО проходять медичне обстеження

Адміністрація і колектив Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського постійно підтримує учасників АТО. Ми вже неодноразово писали про те, що викладачі і студенти організовують акції зі збору коштів, необхідних речей і медикаментів для фронту. Нещодавно також на передову була відправлена допомога бійцям АТО у вигляді одягу, продуктів харчування і ліків, придбаних за зібрані представниками ТДМУ кошти.

 DSC_4732

DSC_4726

Сьогодні демобілізовані воїни, які повернулися з «гарячих» точок Сходу нашої держави, мають можливість пройти медичне обстеження й проконсультуватись у провідних клініцистів ТДМУ. В разі потреби вони можуть отримати високваліфіковану медичну допомогу на базі Університетської лікарні. Цю добру сраву організували на прохання командування батальйону «Тернопіль» і за дієвого сприяння ректора Тернопільського медуніверситету, професора Михайла Корди.

 DSC_4737

DSC_4723

«До складу оглядової комісії, яку очолив доцент Богдан Насалик, уійшли найкращі спеціалісти – терапевти, хірурги, ортопеди, травматологи, психологи, неврологи, психіатри, стоматологи. Бійці, окрім обстежень, отримують фахові рекомендації, за необхідності проходять клінічні лабораторні дослідження», – розповів голова комісії та проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи, професор Степан Запорожан.

DSC_4742

DSC_4721

До складу комісії також увійшли завідувач кафедри хірургії № 1 з урологією імені професора Л.Ковальчука, професор Анатолій Беденюк, завідувач кафедри хірургічної стоматології, професор Ярослав Нагірний, завідувач кафедри внутрішньої медицини №1, професор Надія Пасєчко, завідувач кафедри клініко-лабораторної діагностики, професор Інна Криницька, завідувач курсу фтизіатрії кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, професор Леонід Грищук, завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, професор Сергій Андрейчин, завідувач кафедри акушерства та гінекології №1, професор Лариса Маланчук.

Загалом, за попередніми даними, медики оглянуть більше півсотні  учасників АТО. Прийом і обстеження бійців відбувається в стоматологічному корпусі ТДМУ щодня з 9 до 15 години. Оглянути всіх лікарі сподіваються до кінця місяця.

Нагадаємо, що семеро наших працівників виконують свій громадянський обов’язок, захищаючи східні кордони України. Це стосується доцента кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирослава Домбровича, доцента кафедри травматології та ортопедії з комбустіологією Ігоря Кулянди, асистента кафедри мікробіології, вірусології та імунології Миколи Винничука, клінічного ординатора кафедри анестезіології та реаніматології Тетяни Потупалової, інженера Андрія Галавана, оператора Ігоря Форисюка, керівника відділу моніторингу діяльності університету Костянтина Ващука.

Бажаємо нашим колегам якнайшвидше повернутися додому і виконувати свої професійні обов’язки у мирний час!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.