Меню Закрити

Волонтер Корпусу Миру навчатиме англійської мови викладачів і студентів ТДМУ

Уже цього навчального року в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського волонтер Корпусу Миру Джоан Патті Муністері допомагатиме викладачам і студентам вишу глибше опановувати  англійську мову. Умови співпраці представниця вищезгаданої неурядової організації 13 серпня обговорила під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою.

????????????????????????????????????

Керівник Тернопільського медуніверситету зазначив, що Джоан Патті Муністері за фахом медик, тому зможе ефективніше допомогти у вивченні спеціалізованої медичної термінології.

“Ми раді вітати Вас в нашому університеті. Приємно, що Корпус Миру відгукнувся на наше прохання спрямувати одного з кращих своїх волонтерів до Тернополя з метою навчання англійської мови із медичною специфікою. Такий досвід співпраці для нас є новим, але, сподіваюся, він буде успішним і ефективним. Зі свого боку докладемо усіх зусиль, аби Ваше перебування тут було максимально комфортним”, – наголосив Михайло Корда.

TDMU-volonterka-15089099

Нагадаємо, що Корпус Миру – неполітична, нерелігійна організація, яку засновано Президентом США Джоном Кеннеді у 1961 році з метою професійного обміну та зміцнення миру і дружби між людьми різних національностей і культур. В Україні Корпус Миру працює з 1992 року на підставі двосторонньої угоди між Президентами США та України про започаткування програм Корпусу Миру в Україні.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.