Меню Закрити

ТДМУ співпрацюватиме з медичним університетом Батумі та медичними клініками Аджарії

У рамках святкування Дня державного прапора та Дня незалежності в Тернополі з офіційним візитом перебувала делегація Автономної Республіки Аджарія (Грузія). Представники медичної галузі, які увійшли до складу делегації, зокрема заступник Мністра охорони здоров’я Зураб Тенешвілі, директор медичного центру Михаїл Артмеладзе, директор медичного центру «Медина» в Батумі Джумбер Унгиадзе, директор медичного центру Іраклій Наракідзе, директор Батумського регіонального центру інфекційної патології, СНІДу і туберкульозу Джемал Думбадзе, директор Батумської республіканської клінічної лікарні Малхаз Халваші і народний дипломат Гоча Аробелідзе, зустрілися із ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

DSC_9931

Михайло Михайлович ознайомив гостей із діяльністю, досягненнями та інноваціями Тернопільського медуніверситету.

DSC_9912

DSC_9911

Зі свого боку гості з Грузії зацікавилися співпрацею із Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського. Під час зустрічі було обговорено низку напрямків можливого співробітництва, зокрема грузинські колеги виявили інтерес щодо делегування своїх лікарів на короткотривалі курси з підвищення кваліфікації, навчання грузинської молоді в ТДМУ, участі в Міжнародних студентських літніх школах. Представники аджарської делегації також запропонували можливість проходження виробничої практики студентів ТДМУ в лікарнях Батумі.

DSC_9905

«В Аджарії сьогодні спостерігається кадрова проблема, тому ми готові вкладати в освіту майбутніх фахівців, аби вони після завершення навчання поверталися на батьківщину і працювали на її благо. Для заохочення в нас діють спеціальні програми підтримки молодих фахівців. На мою дуку, співпраця з вашим університетом дасть можливість підвищити фаховий рівень наших лікарів», – зазначив директор медичного центру Михаїл Артмеладзе.

Гості з Грузії були вражені навчальними і науковими можливостями Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, високою якістю надання освітніх послуг, обладнанням лекційних аудиторій, ефективністю впровадження Z-системи та інноваційних технологій, великою кількістю іноземних студентів. Окрім того, вони виявили неабиякий інтерес до дистанційного навчання за спеціальністю «Сестринська справа».

Інші представники делегації наголосили на тому, що вони відкрили для себе в Тернополі і ТДМУ європейську територію, яка має чималі перспективи для розвитку.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.