Меню Закрити

Мер польського міста Слупськ зацікавився співпрацею з ТДМУ

Ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 29 серпня зустрівся із міським головою Слупська (Польща) Робертом Бєдронєм. Під час цієї зустрічі мова йшла про можливість співпраці між ТДМУ і вищим навчальним закладом, який діє в Слупську.

IMG_6059

«Співробітництво між вашим університетом і Поморською академією може бути досить ефективним, оскільки в нашому навчальному закладі здобувають спеціальності, дотичні до медицини, зокрема суспільне здоров’я, екстрена допомога, медсестринство, фізіотерапія і біологія. Окрім того, ректор академії за походженням українець, який багато робить для зміцнення дружних стосунків між Польщею та Україною. Ще один цікавий момент – Поморська академія є учасником програми «Горизонт 2020», реалізація якої розпочата і в Україні», – зазначив пан Роберт.

Зі свого боку ректор ТДМУ, професор Михайло Корда розповів про досягнення університету, особливості навчання в ньому, спеціальності, які здобувають студенти, співпрацю із польськими університетами. Очільник вишу наголосив на важливості співпраці між ТДМУ і Поморською академією.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.