Меню Закрити

ТДМУ розвиватиме наукову співпрацю з Університетом Іллінойсу

З метою налагодити співпрацю в напрямку наукових досліджень до Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського 31 серпня завітав керівник напрямку екологічного здоров’я Центру глобального здоров’я Університету Іллінойсу (США) Данило Григорчук. Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою він окреслив низку наукових інтересів Центру глобального здоров’я.

IMG_6113

«Насамперед, хочу подякувати за запрошення приїхати до вашого університету. Мені надзвичайно цікаво більше дізнатися про вашу діяльність, адже ми можемо спільно реалізовувати чимало важливих наукових програм. Щодо роботи нашого центру, то упродовж тривалого часу ми активно співпрацюємо з університетами Східної України. Як правило, підтримуємо їхні нові програми чи наукові центри. На жаль, через військові дії в цьому регіоні багато проектів було згорнуто. Особисто мене цікавить напрямок токсикології і екології, але в нас є багато кваліфікованих фахівців з інших напрямків, наприклад з екстреної медицини. Їм, як і мені, також була би цікава співпраця з Тернопільським медичним університетом», – розповів Данило Григорчук.

Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда зазначив, що у вищому навчальному закладі діє шість акредитованих лабораторій, працюють відомі наукові школи, тому співпраця з Центром глобального здоров’я Університету Іллінойсу дасть можливість вийти на новий рівень, реалізувати цікаві і потрібні для збереження здоров’я українців програми.

Гість зі США наприкінці зустрічі означив три напрямки, в яких два університети можуть здійснювати наукове співробітництво, – екологія, токсикологія і екстрена медицина.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.