Меню Закрити

У ТДМУ відкрили нову тренажерну залу

Цього тижня в гуртожитку №1 (вулиця Живова) Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського почала діяти нова тренажерна зала, яка облаштована сучасним спортивним обладнанням – штангою, боксерською грушею, різними тренажерами, столом для настільного тенісу та іншим. Тут студенти зможуть покращувати тут свою фізичну форму і з користю для власного здоров’я проводити вільний час.

DSC_3965 DSC_3966 DSC_3967 DSC_3970 DSC_3977

Також ТДМУ орендував у визначений день басейн в ДЮСШ №2, що на вулиці Князя Острозького. До занять плаванням запрошуються всі студенти університету, серед яких буде здійснено відбір тих, хто зможе захищати честь вузу на спортивних змаганнях.

«Ми готові і надалі всіляко сприяти студентам нашого університету щодо їхнього фізичного розвитку, аби тільки у них було бажання займатися спортом. Майбутні медики, як ніхто, повинні усвідомлювати важливість ведення здорового способу життя. Окрім того, відмінна фізична підготовка допоможе у майбутньому краще справлятися з професійними обов’язками», – зазначив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.