Меню Закрити

Викладачі ТДМУ завезли гуманітарну допомогу на фронт

Нещодавно доцент кафедри дитячих хвороб Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Тамара Воронцова разом зі своїми колегами доставила гуманітарну допомогу на фронт. Збір необхідного обладнання і медикаментів тривав упродовж всього літа. Цю благодійну справу активно підтримали колишні працівники ТДМУ Богдан Бойчук і Надія Архіпова, які сьогодні живуть і працюють за кордоном. Вони щиро вболівають за Україну і роблять все можливе, аби допомогти військовим у цей нелегкий час.

SAMSUNG CSC

 

BoychukBArkhipovaN

 

«Нарешті відбулася поїздка на Схід України – така довгоочікувана і така потрібна нашим захисникам… Упродовж літа ми збирали гуманітарну допомогу. Основний внесок зробила родина Богдана Бойчука та Надії Архіпової. Від них з Канади ми постійно отримували посилки з катетерами, рукавичками, перев’язувальним та шовним матеріалами, кисневими масками і трубками, шприцами, системами для в/в інфузій і багато іншим. До підготовки цієї поїздки долучилися мої друзі і колеги. Хочу подякувати кафедрі акушерства і гінекології навчально-наукового інституту післядипломної освіти ТДМУ, які оперативно зібрали гроші у сам день від’їзду. Також велику подяку висловлюю друзям – Ларисі Юрченко, Тетяні Коваль, Інзі Кубей. Голова ГО «Асоціація лікарів-католиків» Леся Копач передала для бійців «Карпатської Січі» медикаменти.

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC

За зібрані кошти ми придбали футболки і піжами для поранених. Організатори акції «Вуличний ринок» передали цікаві книги та столові прибори для  батальйону «Карпатська Січ». Усі витрати щодо транспорту для поїздки на Схід взяв на себе народний депутат Микола Люшняк, за що щиро вдячні йому!», – розповіла Тамара Воронцова.

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

Сьогодні свій громадянський обов’язок також виконують доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Мирослав Домбрович, доцент кафедри травматології та ортопедії з комбустіологією Ігор Кулянда, клінічний ординатор кафедри анестезіології та реаніматології Тетяна Потупалова, інженер Андрій Галаван, оператор Ігор Форисюк, керівник відділу моніторингу діяльності університету Костянтин Ващук.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.