Меню Закрити

Студенти ТДМУ взяли участь в акції з нагоди Дня боротьби з тютюнопалінням

Нещодавно студенти і викладачі Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяли участь в  акції з нагоди Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, яку організували управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації, обласний «Центр здоров’я», обласний центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Товариство «Червоного Хреста» в Тернопільській області.

IMG_0378

IMG_0382

«Під час заходу ми визначали пікову швидкість видиху. До речі, результати цього обстеження були невтішні, оскільки в 70% обстежених курців показники не сягали меж норми. Також розпитували в людей, що палять цигарки, чи обізнані вони зі шкідливим впливом цієї звички на організм. Вони відповідали, що знають про це, але ніяк не можуть кинути курити. Також серед респондентів траплялися люди, які вже позбулися цієї звички. Вони розповідали про досить цікаві методи боротьби з тютюнопалінням», – зазначив студент медичного факультету Михайло Бандрівський.

IMG_0403

IMG_0429

Доцент Володимир Городецький наголосив на тому, що участь студентів ТДМУ в подібних акціях є дуже важливою. Таким чином вони своїм прикладом у спілкуванні з ровесниками допомагають їм уникнути або позбутися «тютюнової пастки». «Часто, залишити самому паління цигарок є важко, але, все ж, у боротьбі з цією звичкою головним є особисте рішення курця. Людина повинна спершу визначитись, прийняти рішення полишити цю звичку. Підтримка в середовищі спілкування теж є дуже важливою, особливо серед молоді. Потрібно зауважити, що припинення куріння в будь-якому віці та навіть після тривалого часу, достовірно збільшує тривалість життя. Отож, якщо ви курите – не зволікайте! Подбайте про здоров’я та майбутнє своє та своїх рідних!», – додав пан Володимир.

IMG_0422

IMG_0436

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.