Меню Закрити

ТДМУ підписав угоду про співпрацю з Інститутом медицини села (м. Люблін, Польща)

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 22-23 червня цього року з офіційним візитом перебувала делегація з Польщі у складі президента вченої ради Інституту медицини села, професора Альфреда Овоца, директора Інституту медицини села, професора Івони Бояр, маршалка Люблінського воєводства Аркадіуша Братковскі.

DSC_2862

DSC_2968

Мета візиту – обговорення напрямків і перспектив міжнародної співпраці ТДМУ та Інститутом медицини села (м. Люблін, Польща).

DSC_2976

DSC_2988

Результатом зустрічі стало підписання двосторонньої угоди про співпрацю між нашим навчальним закладом і польськими колегами. Гості також взяли участь в урочистому засіданні вченої ради Тернопільського медичного університету з нагоди вручення дипломів випускникам, під час якого Альфреда Овоца було прийнято в почесні професори ТДМУ.

DSC_2992

Нагадаємо, що у квітні цього року делегація нашого університету відвідала польських партнерів, де детальніше ознайомилася з напрямками діяльності Інституту медицини села. Тоді ж було домовлено про участь науковців нашого університету у спільних проектах з проблем бореліозу, дослідження токсичності наночастинок та їх комбінацій з іншими ксенобіотиками, зокрема пестицидами. Особливу увагу було приділено можливим спільним науковим проектам з відділом медичної біології, який займається дослідженнями біологічної активності синтетичних речовин і засобів природного походження на клітинних культурах, що планується робити і у нашому університеті (https://www.tdmu.edu.ua/2016/04/11/tdmu-rozshyryuye-spivpratsyu-z-naukovtsyamy-polshhi/ ).

DSC_2949 DSC_2955

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.