Меню Закрити

Волонтери ТДМУ отримали подяки міського голови Тернополя

З нагоди Міжнародного дня волонтера у Тернопільській міській раді відбулося відзначення найактивніших та найвідданіших своїй справі волонтерів нашого міста. Серед нагороджених є викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Подяки від міського голови Сергія Надала отримали доцент кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією Тамара Воронцова, студентка медичного факультету Яна-Марія Ящишин та випускниця нашого вишу Любов Слободянюк.

volontery-tmr-nahorody-16125403

dsc_7127

«У цей день світова спільнота і ми вшановуємо тих, хто свій час і сили віддає на користь суспільства. Це особливі люди, адже не кожен може бути волонтером і віддавати свою енергію, частинку серця і душі іншим, рятувати когось з біди. Волонтерство є притаманним нашій нації. Найбільшого розвитку цей рух набув під час подій на Майдані і початку бойових дій на Сході України. Фактично у нашому місті не було жодної байдужої людини, яка б не відгукнулася на заклик допомогти нашим військовим – від пенсіонерки до хлопчика, які віддали всі свої заощадження. Сьогодні в залі зібралися ті люди, які допомагають постійно і для них волонтерство є своєрідною місією у житті. Бажаю, щоб всі добрі справи повернулися вам сторицею. Дякую вам за ваше натхнення, знання, вміння прийти на допомогу, добре серце, велику відповідальність», – зазначив Сергій Надал.

dsc_7114 volontery-tmr-nahorody-16125363 volontery-tmr-nahorody-16125367 volontery-tmr-nahorody-16125377

У ТДМУ досить потужний волонтерських рух серед викладачів і студентів. Наставники і їх вихованці спільно організовують різні акції, допомагають тим, хто цього потребує, опікуються сиротами, перестарілими, знедоленими. Доцент Тамара Воронцова неодноразово організовувала гуманітарні вантажі для наших воїнів. Вона і надалі продовжує свою діяльність. Яна-Марія Ящишин є лідером серед студентської молоді і разом зі своїми колегами по парті невтомно служить на благо суспільства. Любов Слободянюк і після закінчення вишу продовжує свою волонтерську діяльність.

Ми пишаємося нашими чуйними і щирими волонтерами в ТДМУ. Бажаємо їм усіляких гараздів, витривалості, любові та успіхів!

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.