Меню Закрити

Молоді науковці ТДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Польщі

Асистент кафедри фармакології з клінічною фармакологією Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Христина Курило разом зі студентами четвертого курсу медичного факультету Катериною Галей, Ігорем Стецюком та Богданом Корильчуком взяли участь у VII міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених, що відбулася у Вроцлавському медичному університеті (Польща) з метою обговорення актуальних питань в галузі медицини та фармації.

1

2

Учасники конференції ознайомилися з доповідями на актуальні теми під час пленарних та секційних засідань, відвідали майстер-класи.

Молодими науковцями ТДМУ на конференції було представлено 5 робіт, з який 2 стендові доповіді.

3

У рамках конференції організатори ознайомили представників ТДМУ зі специфікою викладання у навчальному закладі, а також провели екскурсію структурними підрозділами.

Також делегація нашого університету мала змогу дізнатися більше про новітні технології навчання, які застосовуються у Вроцлавському медичному університеті.

Участь у міжнародній науковій конференції студентів та молодих вчених дала можливість обговорити актуальні питання у галузі медицини та фармації, здійснити обмін досвідом з метою подальшого впровадження новітніх навчально-наукових методів.

 4

Вроцлавський медичний університет є одним з найбільш відомих державних медичних вищих навчальних закладів у Польщі, який був заснований у 1950 році, з того часу його випускниками стали більше 16 тисяч лікарів і майже 5 тисяч стоматологів.

Університет складається з 5 факультетів: медичного, стоматологічного, фармацевтичного, суспільного здоров’я та підвищення кваліфікації. Загальна кількість відділень клінік університету складає 164.

5

Висловлюємо щиру подяку адміністрації ТДМУ, завідувачу кафедри фармакології з клінічною фармакологією, професору Олександрі Олещук, керівнику міжнародного відділу, доценту Наталії Лісничук та почесному професору Тернопільського державного медичного університету Войцеху Баргу, які допомогли в організації участі у конференції.