Меню Закрити

До ТДМУ завітали ведучі програми «Доброго ранку, Країно»

Поспілкуватися з ведучими ранкового інформаційно-розважального шоу «Доброго ранку, Країно», що виходить на телеканалі «UA:Перший», Тетяною Тереховою, Антоном Довлатовим, Владом Волошиним 13 квітня 2018 року мали можливість студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда представив гостей майбутнім медикам.

Під час зустрічі «Як стати успішним в Україні» гості поділилися власним досвідом щодо досягнення успіху. Спершу вони розповіли про інформаційні проекти суспільного мовлення, про те, які теми висвітлюють у прямих ефірах і програмах.

Тетяна Терехова також детально ознайомила з можливостями, про які публікується на сайті http://studway.com.ua/. Вона наголосила на тому, що кожен бажаючий може стати учасником проекту «Studway Awards», підсумком якого є нагородження найкращих студентів України за їх креативні, цікаві і соціально орієнтовані ідеї.

Під час мотиваційної зустрічі кожен з ведучих розповів про своє становлення у професії, з якими труднощами зустрічався на початку кар’єри, як їх долав. Студенти ж взяли участь у дискусії, поділилися своїм баченням щодо власного майбутнього.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачеського.