Меню Закрити

Науковці ТДМУ взяли участь у семінарі «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти»

Працівники кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків, зокрема проф. Т.А.Грошовий, доц. А.І.Денис і доц. О.Б.Калушка 12-13 квітня 2018 року взяли участь у науково-методичному семінарі «Економіко-управлінська підготовка магістрів фармації – нагальне завдання вищої фармацевтичної освіти» та виїзному засіданні опорних кафедр НФаУ економіко-управлінського спрямування з однопрофільними кафедрами фармацевтичних факультетів медичних закладів вищої освіти України, які відбувалися на базі Одеського національного медичного університету.

Під час доповідей було розглянуто актуальні проблеми викладання економіко-управлінських дисциплін та сучасні напрями удосконалення фармацевтичної освіти.

Завідувач кафедри управління та економіки фармації з технологією ліків, проф. Т.А Грошовий.

Доц. А.І. Денис.

На засіданні опорних кафедр учасники обговорили проекти навчальних планів для підготовки фахівців другого (магістерського) рівня зі спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» і запропонували зміни стосовно дисциплін «Організація та економіка фармації», «Фармацевтичне право і законодавство», «Фармацевтичне правознавство», «Фармацевтичне та медичне товарознавство», «Фармацевтичний маркетинг та менеджмент», «Етика та деонтологія у фармації».

Зліва-направо: доц. О.Б. Калушка, проф. Т.А. Грошовий, доц. А.І. Денис.

Підготувала доц. А. Денис.