Меню Закрити

Науковець ТДМУ взяла участь у І Міжнародній конференції щодо сучасної реабілітації

26 квітня у м. Трускавець відбулась І Міжнародна конференція «Сучасна та високоефективна технологія реабілітації пацієнтів з ДЦП та іншими неврологічними захворюваннями», під час якої розглядались перспективи подальшого використання в реабілітології методу професора Козявкіна. Захід відбувся за підтримки Львівської облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я ЛОДА. Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак. Делегатом від Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського була завідувач кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання проф. Д.В.Попович.

Bassam Sayad (OAE), Halil (OAE), Ростислав Замлинський, Володимир Козявкін.

З вітальним словом до учасників конференції з арабських країн та з різних міст України звернувся проф. В.І.Козявкін. Основний акцент у своїй доповіді він зробив на ефективності власного методу реабілітації (методу В.І.Козявкіна), який отримав назву «Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації» (СІНР). Це високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем (ДЦП), остеохондрозом, наслідками травм та іншими органічними ураженнями нервової системи. Як зауважив доповідач, в основі методу лежить комплексний підхід з застосуванням різних впливів на пацієнта, що взаємно доповнюють один одного і спрямовані на досягнення основної мети реабілітації – покращення якості життя пацієнтів.

Слайд з доповіді директора Сambridge Medical and Rehabilitation Center (OAE) Bassama Sayada.

Вassam Sayad – директор Сambridge Medical and Rehabilitation Center (OAE) – ознайомив учасників конференції з наданням послуг в його приватній клініці та з результатами плідної співпраці працівників його клініки та співробітників клініки проф. В.І.Козявкіна. Він наголосив на позитивних результатах лікування пацієнтів, яким надавалась допомога за методом СІНР. Ця співпраця дає неабиякий внесок у відновне лікування дітей, для яких відкриваються нові можливості швидшого моторного та психомоторного розвитку.

Оля Козявкіна, Дарія Попович, Наталія Козявкіна.

Учасники конференції мали змогу ознайомитись з низкою цікавих презентацій. Зокрема «Нові підходи в медичній реабілітації пацієнтів з органічними ураженнями нервової системи» В.Козявкін, «Основи системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації» Т.Волошин, «Інноваційні технології в реабілітації за методом професора Козявкіна» О.Качмар та О.Матюшенко, «Досвід реабілітації пацієнтів з Арабських країн» N.Zenios, «Лікування розладів аутичного спектру за методом професора Козявкіна» Т.Волошин та «Співпраця з Cambridge Medical&Rehabilitation Centre,OAE» Bassam Sayad.

Під час конференції був проведений «круглий» стіл за участю проф. В.І.Козявкіна і проф. Д.В. Попович щодо обговорення концепції співпраці ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського МОЗ України» та Міжнародної клініки відновного лікування професора В.І.Козявкіна відповідно до угоди про співпрацю між двома закладами, а також планування проекту закордонної співпраці.

Олег Кочмар, Тарас Волошин, Галина Лунь, Наталя Козявкіна, Дарія Попович, Володимир Козявкін, Ольга Козявкіна.

Після завершення конференції учасники мали можливість побувати на екскурсії у Міжнародній клініці відновного лікування професора В.І.Козявкіна, де вони ознайомились з процесом реабілітації та поспілкувались з пацієнтами. Було продемонстровано програму біодинамічної корекції рухів дітей з вадами опорно-рухового апарату. ЇЇ особливістю є індивідуальний підбір комплексу лікувальних заходів, що включає рефлексотерапію, лікувальну фізкультуру, систему масажу, ритмічну гімнастику, механотерапію, апітерапію тощо. У клініці протягом 15 років близько 15 тис. пацієнтів пройшли курси відновного лікування за системою СІНР, включаючи  близько 7 тис. хворих з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та інших країн світу.

Учасники конференції.