Меню Закрити

Студентка фармацевтичного факультету ТДМУ виборола третє місце у Всеукраїнській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з предмету «Фармацевтична ботаніка» (дисципліна викладається на кафедрі фармакогнозії з медичною ботанікою, завідувач кафедри – професор Марчишин С.М.) відбувся 20-22 березня 2019 року на базі Національного фармацевтичного університету (м. Харків). Олімпіада з дисципліни «Фармацевтична ботаніка» проводилась вперше в Україні. Дві студентки-третьокурсниці фармацевтичного факультету ТДМУ (Когут Мар’яна та Гвоздик Наталія, науковий керівник – доц. Шанайда М.І.) доклали чимало зусиль, щоб відстояти честь університету на всеукраїнському рівні.

Усього за призові місця змагалися 30 студентів з різних медичних та фармацевтичного вишів України. За результатами усіх виконаних завдань упродовж двох турів – теоретичного і практичного – третє місце в олімпіаді виборола студентка ТДМУ Гвоздик Наталія.

Під час церемонії закриття усі учасники отримали подарунки та сертифікати участі від організаторів та меценатів олімпіади. Студенти також мали змогу ознайомитися з діяльністю низки лабораторій, кафедр та музею НФаУ; була проведена цікава екскурсія містом. Учасники олімпіади отримали багато приємних вражень від нових знайомств та спілкування зі своїми ровесниками – одними з найуспішніших представників фармацевтичних факультетів різних ВНЗ України.