Меню Закрити

Студент ТДМУ – призер олімпіади з педіатрії

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Педіатрія» відбувся 28-29 березня 2019 року на базі Національного медичного університету імені О.Богомольця (м. Київ).  В олімпіаді брали участь троє студентів V курсу медичного факультету – Оксана Севастьянова, Ольга Воробель і Віктор Міщанчук.

У ІІ етапі змагалися 29 учасники з 11 ВНМЗ та міст України: Києва, Львова, Чернівців, Полтави, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Одеси, Сум, Харкова та Дніпра. За умовами проведення ІІ етапу олімпіади передбачалося оцінювання теоретичних та практичних знань студентів. Теоретична частина включала 50 тестів, практична – 4 клінічні завдання, які передбачали аналіз клінічного випадку і встановлення діагнозу, інтерпретацію лабораторно-інструментальних досліджень, зокрема ЕКГ, змін ліквору,  та складання алгоритму практичної навички з різних розділів педіатрії.

Учасники з ТДМУ гідно представили університет на всеукраїнському рівні. За результатами усіх виконаних завдань перше місце здобула Лілія Корх (НМУ), друге – Марина Данюк (НМУ), а третє – студент ТДМУ Віктор Міщанчук. На церемонії закриття всі олімпійці отримали подарунки. Висловлюємо подяку завідувачу кафедри дитячих хвороб з дитячою хірургією, проф. Боярчук О.Р. та усім викладачам кафедри за допомогу в підготовці до олімпіади та отримані знання.