Меню Закрити

Студенти ТДМУ взяли участь у Дні здоров’я

На Театральному майдані 7 квітня 2019 року відбулося загальноміське свято «День здоров’я-2019». Викладачі і студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяли активну участь у цьому заході. Організатор – Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Під час цього свята усі охочі дізналися, як правильно дбати про своє здоров’я, що необхідно консультуватися у фахівців, а саме в терапевта, окуліста, стоматолога, психолога, імунолога, косметолога, реабілітолога. Також отримали інформацію про те, як отримати консультацію з планування сім’ї та профілактики венеричних хвороб, пройти флюорографічне обстеження, перевірити поставу та визначити  індивідуальні показники систем організму, а також спробували на собі дію кінезіотерапії та тейпування.

Тернопільський державний медичний університет був представлений чотирма станціями. На одній з них батьки, діти і гості міста мали можливість ознайомитися з правилами догляду за ротовою порожниною, перевірити свої знання щодо чищення зубів, отримати відповіді на запитання щодо збереження здоров’я.

На іншій станції викладачі кафедри психіатрії, наркології та медичної психології, представники центру психологічного консультування ТДМУ разом зі студентами презентували методи арт-терапії, пропонували спробувати антистресові методики. Кожен бажаючий міг витягти з кошика цукерку з певним побажанням.

Інструктори молодіжного осередку «Всеукраїнської ради реанімації», який складається з наших студентів, провели майстер-клас щодо зупинки кровотеч.

Представники волонтерської команди Товариства «Червоний хрест» навчали заходам реанімації усіх бажаючих.

Прес-служба Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.