Меню Закрити

Студентка ТДМУ виборола друге місце в олімпіаді з гістології, цитології, ембріології

11-12 квітня 2019 року на базі Української медичної стоматологічної академії у місті Полтава відбувся  ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Гістологія, цитологія, ембріологія».

Наш університет представили переможці першого етапу олімпіади, проведеної кафедрою гістології та ембріології і центром незалежного тестування нашого вишу, а саме студенти другого курсу медичного факультету Владислав Бондар, Аліна Дяденчук та Оксана Рега.

Під час урочистого відкриття олімпіади з вітальними словами до учасників звернулися проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Ксьонз Ігор Володимирович та професор кафедри гістології, цитології та ембріології УМСА Єрошенко Галина Анатоліївна.

В олімпіаді взяли участь 50 найкращих студентів з різних регіонів України, які представляли Київ, Харків, Львів, Ужгород, Чернівці, Дніпропетровськ, Вінницю, Суми, Івано-Франківськ, Полтаву, Тернопіль, Одесу та Запоріжжя.

До складу журі увійшли професори з Полтави, Києва, Тернополя, Івано-Франківська. Від Тернопільського державного медичного університету знання оцінювала професор кафедри гістології та ембріології Небесна Зоя Михайлівна.

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади включав 2 тури. У першому потрібно було дати письмову відповідь на  два теоретичні питання, описати фото препаратів світлової і електронної мікроскопії, виконати тестові завдання II рівня. Комп’ютерний тур включав ідентифікацію гістологічних структур на фотографіях мікропрепаратів, а також розв’язування задач у тестовій формі  з банку питань «Крок 1».

Студенти ТДМУ під час виконання конкурсних завдань.

Учасники олімпіади під час компюторного туру «Індентифікація гістологічних структур на фотографіях мікропрепаратів».

Під час проведення олімпіади студенти продемонстрували високий рівень володіння теоретичним матеріалом та гідно представили університет.

 

Оксана Рега здобула друге місце серед 56 учасників з 13 вищих медичних закладів України.

Професор Зоя Небесна разом зі студентами ТДМУ після вручення нагород.

Члени журі та учасники олімпіади після вручення нагород.

Висловлюємо щиру подяку організаторам олімпіади – колективу кафедри гістології, цитології та ембріології УМСА та студентам за високий рівень організації, гарний настрій та гостинність. Після проведення олімпіади і нагородження учасників, студенти і викладачі мали можливість побувати на екскурсії містом Полтавою, відвідати музей-садибу І.Котляревського, а також побувати на історичному місці Полтавської битви.

Фото біля першого кам’яного Свято-Успенського собору Полтави.

Оригінальна пам’ятка архітектури – Біла альтанка.

Меморіальна церква на полі Полтавської битви.

Низький уклін і шана покійному завідувачу кафедри гістології та ембріології, професору Костянтину Степановичу Волкову, який доклав великих зусиль для підготовки студентів до олімпіади, а в останні дні свого життя встиг дати їм такі потрібні поради, настанови та поділився своїм неоціненним досвідом та знаннями. Костянтин Степанович зробив усе для того аби ми гідно відстояли честь рідного університету та показали високий рівень знань на всеукраїнському рівні. Саме йому викладачі кафедри та студенти завдячують знаннями та любов’ю до науки. Він був і є прикладом невтомної працелюбності, професіоналізму, мудрості, щирості та доброти.

Кафедра гістології та ембріології ТДМУ.