Меню Закрити

Студенти ТНМУ завітали до підопічних «Карітасу»

Для тих студентів, які нещодавно долучилися до роботи загальноуніверситетського волонтерського руху ТНМУ «Miserecordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни», 18 квітня 2019 року відбулася знакова подія – вони ознайомилися з роботою Міжнародного благодійного фонду«Карітас» і мали нагоду долучитися до благодійної акції.

Захід організували викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тарас Кадобний, Леонід Кравчук та Юлія Починок.

Студенти поспілкувалися з отцем Андрієм, познайомилися з керівником проектів  паном Романом, який працює у «Карітасі» з дітьми та підлітками з особливими потребами. Окрім того,під час зустрічі було презентовано проект людей з особливими потребами «Крила життя» (http://krokbooks.com/portfolio/kryla-zhyttya/?fbclid=IwAR0T5S7LbZVdOJ34sLs9d2LWplPGTWHIrataloRSVJklIMl67QzNgduGsaw), який підтримано Будинком письменника та перекладача у Вентспілсі (Латвія). Такі приклади надихають молодих людей з інвалідністю творити та бути успішними у житті.

Студенти ТНМУ радо долучилися до культурної частини заходу. Студентка з Польщі виконала пісню «Казав милий…», представники Індії заспівали гімн їхньої країни, студенти з Гани виконали свій національний гімн.

Наприкінці заходу волонтерами було передано одяг для людей різних вікових категорій та солодощі.

Інформацію подали викладачі кафедри педагогіки вищої школи та суспільних дисциплін Тарас Кадобний та Юлія Починок.