Меню Закрити

Студентка ТНМУ здобула третє місце в олімпіаді з акушерства та гінекології

На базі Івано-Франківського національного медичного університету 18-19 квітня 2019 року відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з акушерства та гінекології.

У цьому заході взяли участь тридцять п’ять студенів з усіх вищих медичних навчальних закладів України.

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського представили переможниці першого етапу олімпіади, гуртківці кафедри акушерства та гінекології №1, студентки 5 курсу медичного факультету – Марія Рябоконь та Іванка Осадчук.

Підготували студентів до олімпіади професор Лариса Маланчук (М.Рябоконь) та доцент Любов Лимар (І.Осадчук).

Олімпіада складалася з кількох етапів. Спершу потрібно було виконати практичне завдання в симуляційному центрі кафедри акушерства та гінекології імені І.Ланового, а згодом пройти комп’ютерне тестування та розв’язання двох ситуаційних задач у комп’ютерній програмі «Віртуальний пацієнт».

У фінальному етапі десятеро кращих студентів вирішували ситуаційні задачі з акушерства та гінекології – демонстрували своє клінічне мислення. Це відбувалося відкрито в усній формі перед членами журі та усіма іншими учасниками.

За результатами всіх виконаних завдань упродовж чотирьох етапів студентка ТНМУ Марія Рябоконь здобула третє місце у цій олімпіаді.

Іванка Осадчук отримала сертифікат учасника.

Інформацію подала кафедра акушерства та гінекології №1.