Меню Закрити

Студент ТНМУ посів друге місце в олімпіаді з інфекційних хвороб

11-13 квітня 2019 року на базі Одеського національного медичного університету відбувалася Всеукраїнська студентська олімпіада з інфекційних хвороб. Команда Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського була представлена трьома студентами п’ятого курсу медичного факультету, зокрема Орисею Потарейко, Віктором Міщанчуком та Олесею Тис. Загалом участь брали 37 представників з різних вищих медичних навчальних закладів України.

Олімпіада відбувалася в три тури на кафедрі інфекційних хвороб ОНМУ. Під час першого туру потрібно було дати відповіді на 40 тестових запитань у форматі «Крок 2». Другий етап був описовим, складався з п’яти задач підвищеної складності, при вирішенні яких необхідно було встановити діагноз хворому, скласти план його обстеження та лікування. Третій етап олімпіади був присвячений практичній роботі студентів з хворими, які перебували на стаціонарному лікуванні в Одеській міській інфекційній лікарні (збір анамнезів, проведення об’єктивного обстеження, призначення необхідних лабораторних та інструментальних досліджень з подальшим їх трактуванням, оформлення медичної документації – формулювання клінічного діагнозу, виписування медичних препаратів у рецептах). Завданням студентів була швидка і повна діагностика різних інфекційних захворювань. Учасники, які ввійшли у десятку кращих, брали участь в усній співбесіді з членами журі. До числа десяти кращих увійшли двоє представників нашого університету.

Підбиття підсумків та оголошення результатів олімпіади було проведено під час церемонії закриття та нагородження переможців. За результатами олімпіади Віктор Міщанчук нагороджений дипломом ІІ ступеня; Орися Потерейко отримала диплом за використання інноваційних технологій.

Підготовкою олімпійців займалися викладачі кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами.

Окрім нагороди, олімпіада принесла учасникам новий досвід, позитивні враження від екскурсії чудовим містом Одеса, багато нових знайомств та додала впевненості у власних силах.

Вітаємо наших студентів з гідними здобутками і бажаємо нових успіхів!