Меню Закрити

Студент ТНМУ виборов третє місце на олімпіаді з психіатрії

Олімпіада з психіатрії відбулася на базі Харківського національного медичного університету 24-26 квітня 2019 року. У ній взяли участь двоє студентів Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського – Сергій Чайковський (4-й курс медичного факультету) і Вікторія Сачук (5-й курс медичного факультету). Вони мали найкращі результати під час I туру.

Олімпіада відбувалася у два тури. У першому турі студенти розв’язували завдання двох рівнів складності у вигляді тестів та кросворду. У другому турі потрібно було вирішити ситуаційні задачі та зробити опитування пацієнта (3 і 4 рівні складності).

Третього дня відбулася конференція «Актуальні питання нейронаук», після якої комісія підбила пісумки олімпіади та нагородила учасників. Під час церемонії урочистого закриття олімпіади студенти-учасники і керівники делегації отримали від організаторів дипломи, подяки та цінні подарунки.

З-понад 60 учасників з усіх медичних вищих навчальних закладів України студент Сергій Чайковський виборов 3 місце, а студентка Вікторія Сачук отримала диплом за найкращий опис психічного статусу.

Відповідальні за підготовку студентів до олімпіади – професор Венгер Олена Петрівна та асистент Білоус Володимир Сергійович.

Колектив кафедри психіатрії, наркології та медичної психології висловлює щиру подяку студентам та викладачам за високі досягнення та бажає успіхів у навчанні та роботі, натхнення, нових злетів і перемог!