Меню Закрити

ТНМУ започаткував програму отримання подвійних дипломів з Ташкентським університетом

Нещодавно в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського перебувала делегація з Республіки Узбекістан, зокрема ректор Ташкентського державного стоматологічного інституту, професор Жасур Різаєв, асистент кафедри факультетської терапевтичної стоматології цього вишу Нодир Азімов, виконавчий директор Асоціації стоматологів Узбекистана Улугбек Мусаєв, директор приватної клініки «Ідеал Стом Клінік» Хайрулла Юлдашев, директор приватної клініки «Фаворит Дент Сервіс» Аскар Хасанов.

Гості зустрілися з ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою, з яким обговорили подальші напрямки співпраці. Мова йшла про читання лекцій з актуальних питань стоматології для викладачів, лікарів-інтернів та студентів нашого університету; проведення майстер-класів; розвиток програми академічних обмінів з метою стажування, вивчення новітніх технологій і методик у стоматології та інше.

Найбільшу зацікавленість у представників Узбекистану викликав досвід підготовки медичних сестер в нашому виші. Під час зустрічі було домовлено про започаткування програми отримання подвійних дипломів освітнього рівня «бакалавр» за спеціальністю «Медсестринство».

Сьогодні триває робота щодо розробки дорожньої карти з приводу цієї програми, аби її реалізація стала можливою уже в вересні 2019 року.

Михайло Михайлович наприкінці зустрічі запевнив, що ТНМУ і надалі розвиватиме співпрацю з Ташкентським державним стоматологічним інститутом. Нагадаємо, що цей заклад вищої освіти є давнім партнером Тернопільського медуніверситету.

Прес-служба Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.