Меню Закрити

Науковці ТНМУ отримали доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link

Українські державні та комунальні виші чи наукові установи, які раніше оформили через Державну науково-технічну бібліотеку (ДНТБ) України доступ до Scopus та/або Web of Science, автоматично отримали можливість безкоштовно користуватися повнотекстовими ресурсами порталу Springer Link, а саме журналів «Springer» 1997-2020 рр. та електронних книг Springer 2017 р. Передплату за кошти держбюджету забезпечило Міністерство освіти і науки України через ДНТБ. Підключення стартувало 3 січня 2020 року.

Отже, на будь-якому комп’ютері в Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського є доступ до повнотекстових ресурсів порталу Springer Link (http://link.springer.com).

У повідомленні ДНТБ йдеться і про те, що у разі виникнення проблем з доступом до ресурсів Springer Link потрібно зробити скріншот футера відповідної веб-сторінки і надіслати його на електронну адресу: kalyuzhna@dntb.gov.ua У темі листа неодмінно вказати Springer та назву своєї установи.

Станом на 8 січня 2020 року, найпопулярнішими серед українських користувачів є такі журнали Springer: «Surgical Endoscopy», «Environmental Geochemistry and Health» та «European Journal of Epidemiology».

Springer Nature – один з найбільших світових видавців академічних і науково-популярних книг та журналів.