Меню Закрити

Святкова різдвяна програма у ТНМУ

Концерт духовної музики «І слово сталося тілом і оселилося серед нас» відбувся 28 січня 2020 року в актовій залі адміністративного корпусу Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського.

Святкову програму розпочав камерний оркестр Тернопільської обласної філармонії під керівництвом Кирила Семенченка. Своїм співом потішило жіноче вокальне тріо «Солов’ї Галичини» у складі заслуженої артистки України Надії Татарчук, Наталії Бойко, Оксани Лісовець.

Цитати з Біблії української і англійською мовою зачитали студент медичного факультету Богдан Авдєєв і студент факультету іноземних студентів Кодуах Кайзер Дісхер Амоах (Koduah Kaiser Discher Amoah, Гана).

Новий 2020 рік розпочався з приємної новини – усіма церквами за підтримки Папи Римського Франциска його оголосили роком Біблії. Це перша в своєму роді євангельська ініціатива. Подібне ніколи раніше не проводилося в глобальному масштабі. Ініціатива покликана показати і зміцнити цінності Слова Божого для всіх людей.

Захід і весь колектив ТНМУ благословив Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ, владика Василій Семенюк.

Наш університет має власні духовні традиції – це і виступи хору з різдвяною програмою, і активна волонтерська та благодійна діяльність викладачів та студентів, зустрічі з отцями Церкви, і духовні зустрічі священників зі студентами.

Цього вечора з колядками завітав квартет Тернопільської духовної семінарії імені Йосипа Сліпого.

Актор театру і кіно, режисер, педагог, громадський діяч, народний артист України, професор ТНПУ В’ячеслав Хім’як подарував мудрість Шевченкового слова.

Хор викладачів і студентів ТНМУ, виступів якого чекають з великим нетерпінням, щороку готує нову різдвяну програму. Під час концерту глядачі мали можливість насолодитися колядками і щедрівками, а також переглянути вертепне дійство від акторів театральної студії «Арт-драма».

У Тернопільському національному медичному університеті навчається 2300 іноземних студентів, які є невід’ємною частиною університетської родини. Мистецтво стало для них надійною опорою, яка дає сили тривалий час жити далеко від дому. Зі сцени ТНМУ цього вечора прозвучали різдвяні пісні у виконанні хору студентів з Гани «Pentecost Snternational Worship Center» та хору іноземних студентів, які сповідують християнство за католицьким обрядом.

Завершальним акордом святкової програми стало театралізоване дійство «Маланка» від Тернопільської духовної семінарії.

Наостанок колядку «Народився Бог на санях» виконували і всі гості програми і глядачі в залі.

Відео концерту

https://www.facebook.com/tdmu.official/videos/168225927801622/

Більше світлин тут: https://www.facebook.com/pg/tdmu.official/photos/?tab=album&album_id=2614159165372864&__xts__%5B0%5D=68.ARDje_IC4PCM7WCH6gWpPu362nIkD1a_nZb95YpdGj1TtNsl1wYiU59UHFA-jDH0SHjUmS7cwmfXSDT5zk-dJkreSx7iezDa72aSsT4sKWQMNsRrYjgD38A6rhFyEzxBGm1J1NpiwwH8ZqBe2yfQptz8hKSAs62xSjIiN1NtuboruglxobbriBhH0RFVbm9YBTO_UkqyQUtuPS0fCUDRAX9ET3129IqhJa0NBIzqwkzYkX1RM7pMRAP0ow3nLPo_Lp1bHe8Ccszs-hlARYHP6VIbBkB2tM6NwhcX2oZv5muCsUVYgx7eGvGpPTuWtjoHKCpjFOocJ1c4-DQ_ON7C36ADTsFvqwNOuCORh22rm7Qn18LpYl3O8oOXt7D4tAXHSZhfFcOQAA16_PJVs3y6jR0LrlRqS8JddQb8cycN2xMx9iDn6dXiOrrVxw_IB_rYKP-5jP7eBuFvF2FQyE8b&__tn__=-UC-R

Прес-секретар ТНМУ Яніна Чайківська

Світлини Миколи Василечка.