Меню Закрити

Студент ТНМУ став переможцем всеукраїнського пісенного конкурсу

Пандемія змінила стиль життя кожного у світі, але для творчих людей цей період не означає паузу у діяльності. Організатори конкурсів проводять заходи в онлайн режимі.

Нещодавно студент факультету іноземних студентів Тернопільського національного медичного університету Хуберт Мікоша разом і тернопільською вокалісткою Наталією Ізотовою (сопрано) взяли участь у пісенних перегонах «Лавина талантів», який організувала асоціація «Наш слід» під патронатом Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України. Відео з виконанням пісень конкурсанти надсилали на адресу оргкомітету. Компетентне журі у Києві розглядало кожен твір і відзначало переможців.

Дует Сильви (Наталія Ізотова) та Едвіна (Хуберт Мікоша) з опери Імре Кальмана «Королева чардашу» («Сільва») отримав перше місце та багато позитивних відгуків.

Молоді люди представили членам журі дуже вдале поєднання творчої сценічної взаємодії з відповідним використанням вокальної майстерності. Під час виконання твору артисти продемонстрували свої оригінальні голоси та унікальні тембри.

Вітаємо Хуберта Мікошу і його напарницю у конкурсі Наталію Ізотову з перемогою.

Супровід на фортепіано забезпечила Оксана Козира.