Меню Закрити

Викладачі та студенти ТНМУ допомогли жінкам в АТО

30 жовтня 2020 року кафедра громадського здоров’я та управління охорони здоров’я ТНМУ спільно зі студентками-волонтерками загально університетського волонтерського руху «MISERICORDIA» підтримали проект нашого університету «Дівчата дівчатам», який був започаткований центром виховної роботи та культурного розвитку.

Допомога організована для жінок-захисниць нашої держави, які захищають її територіальну цілісність, суверенітет, борються з зовнішньою агресією. Зокрема, таким воїном є і наша студентка Юлія Гречана, що навчається в ТНМУ за спеціальністю «Громадське здоров’я». Юлія є кулеметницею та разом з подругами знаходиться на передових позиціях нашого війська.

Було передано медикаменти, вітаміни, засоби особистої гігієни, продукти, одяг, рукавиці, взуття та національно-патріотичну літературу.

Висловлюємо щиру подяку кафедрі громадського здоров’я та управління охорони здоров’я та студентам Остапу Сатурському, Любові Найсик, Андріані Бучко, Іллі Сороківському, Тетяні Опер, Анастасії Надкевич, Марті Струк.

Щира подяка та низький уклін нашим захисникам, які стоять на сторожі нашого мирного і спокійного життя!