Меню Закрити

Студенти-волонтери ТНМУ провели заняття з арт-терапії

Студенти-волонтери загально-університетського руху «MISERICORDIA» регулярно організовують заняття з арт-терапії у навчальних закладах Тернополя.

Цього разу, 4 листопада 2020 року, студенти п’ятого курсу Христина Майхрук та другого курсу Ігор Майхрук відвідали «Карітас», де провели урок здоров’я та майстер-клас з бісероплетіння.

Це своєрідний вид арт-терапії позитивного впливу на психоемоційний стан людини. Він також дає можливість особистості виразити себе «іншими голосами»: уявою, рухами, кольором, формою, пластикою.

Арт терапія – це корекція, зміна або конкретне перетворення образу, заміна на більш урівноважений і здоровий спосіб. Все, до чого ви звертаєтеся, це образ і енергія об’єкта.

Студентка поділилася своїм вмінням виплітати квіти та їх бутони, різні орнаменти, намисто, а також подарувала готові вироби та заготовки, приладдя і бісер.

Студенти побажали вихованцям «Карітасу» не зупинятись на досягнутому та розвиватись у цьому напрямку. Все залежить від бажання, знань, навичок, умінь та досвіду.

Дякуємо кафедрі медичної фізики діагностичного та лікувального обладнання за підтримку та сприяння у проведенні заходу.