Меню Закрити

Переможці поетичного конкурсу ТНМУ отримали нагороди

9 листопада 2020 року завершився перший поетичний конкурс «Мово рідна, слово рідне», започаткований з нагоди Дня української писемності та мови з ініціативи професора Анатолія Вихруща. На конкурс мали можливість надсилати свої роботи як викладачі, так і студенти, при чому в необмеженій кількості. Єдиною вимогою до віршів був високий художній рівень текстів. Понад двадцять учасників гідно змагалися за звання найкращих поетів ТНМУ.

Авторитетне журі, до складу якого увійшли знані тернопільські поети Анатолій Вихрущ (завідувач кафедри української мови, професор), Ігор Гаврищак (доцент кафедри української мови) та викладачі кафедри, підсумували поетичні змагання і визначили переможців.

Серед викладачів перемогу здобула Наталія Волотовська. Активну участь у конкурсі взяли студенти першого курсу – Діана Дашко (ПБв – 132) і Єлизавета Перейма (ПБв – 132), які теж стали переможцями. Їх було нагороджено комплектами книг.

Як зазначив голова журі професор Анатолій Вихрущ, кафедра української мови щиро дякує учасникам і запрошує до творчої співпраці. За його словами, такі конкурси проводитимуться і надалі.

Переможниця Наталія Волотовська, кандидат мед наук, асистент кафедри фізіології з основами біоетики та біобезпеки, поділилася своїми враженнями про захід: «Сьогодні ми стали учасниками унікальної події – коли відомий громадський діяч,  олітик, істинний патріот, син знаного українського світоча Володимира Павловича Вихруща – Анатолій Володимирович, професор, автор гімну нашого університету, через започаткований конкурс «Мово рідна, слово рідне» показав, наскільки важливо зараз, в час хаосу і страху зберігати внутрішнє ядро, код нації, якими є слово та вишиванка.  Радію, що серед учасників і переможців − небайдужа,  багатогранна студентська молодь, що особливо важливо для майбутньої професії! Хай щастить тобі, перша ластівко такого доброго змагання, многая літа!»