Меню Закрити

Студенти ТНМУ організували пізнавальний урок для учнів Тернополя

Студенти Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського навіть під час карантину намагаються бути активними. 12 листопада 2020 року студенти четвертого курсу Дарина Шандрук, Дмитро Камінський та студентка шостого курсу Юлія Бандрівська в рамках волонтерського проекту «Ведмедик-медик» провели урок для діток 1-Б класу Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3.

Педіатрам часто важко налагодити контакт з дітками, оскільки вони бояться лікарів. Цей проект був створений, аби подолати цей дитячий страх, розповісти про будову людського організму та просто про професію лікаря.

Урок був проведений у формі гри. Дітки мали змогу спробувати побути маленькими лікарями: почути своє серце за допомогою фонендоскопа, зробити вакцинацію ведмедику – саме цей інтерактив їм найбільше сподобався. Також студенти ТНМУ розповіли про лікарські препарати та аптеки, адже дуже важливо пояснити різницю між пігулками та цукерками, мікстурами та солодкою водою, аптекою та звичайним магазином. Майбутні медики зазначили, що спершу важко було встановити контакт з дітками, адже вони були трохи налякані, але потім з задоволенням відповідали на питання та гралися.

Світлини надані організаторами заходу.