Меню Закрити

Візит делегації Самаркандського державного медичного інституту до ТНМУ

До Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського 21-22 грудня 2020 року прибула делегація Самаркандського державного медичного інституту (Узбекистан) у складі начальника відділу магістратури Фірдавса Улмасова, начальника відділу клінічної ординатури Алішера Хазратова, декана факультету підвищення кваліфікації лікарів Жонібека Кадірова, проректора з питань роботи з молоддю Ельйора Тангірова. У рамках візиту 21 грудня 2020 року вони зустрілися з ректором ТНМУ, професором Михайлом Кордою.

Мета візиту – вирішення питань, що стосуються спільних проєктів, затверджені угодою між Тернопільським національним медичним університетом імені І.Горбачевського та Самаркандським державним медичним інститутом (Узбекистан).

Під час зустрічі ректор ТНМУ Михайло Корда зазначив, що «з Самаркандським державним медичним інститутом у нас триває тісна співпраця упродовж багатьох років. Студенти цього вишу приїжджають до Тернополя, щоб взяти участь в Міжнародних студентських літніх школах. Наші викладачі беруть участь в програмах академічних обмінів і їздять на стажування до Самарканду. Окрім того, розвивається наукова співпраця».

Зі свого боку начальник відділу магістратури Самаркандського державного медичного інституту Фірдавс Улмасов наголосив на тому, що керівництво і викладацький склад їхнього вишу високо цінує таке тісне співробітництво. «Для нас співпраця з ТНМУ є дуже важливою і допомагає розвитку медичної освіти та медичної галузі в Самарканді. Ми були приємно вражені високою активністю ваших студентів у нашій онлайн олімпіаді. У міністерстві Узбекистану також були відзначені їхні перемоги. Нас цікавить подальший розвиток співпраці у науковому, практичному і освітньому напрямках», – додав Фірдавс Улмасов.

Упродовж двох днів члени делегації будуть мати можливість детально ознайомитися з роботою кафедр ННІ морфології, ННІ медсестринства, центру симуляційного навчання TESIMED та інших структурних підрозділів ТНМУ.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Фото Автора.