Меню Закрити

Помічники Святого Миколая у ТНМУ

Незважаючи на пандемію коронавірусу, на онлайн навчання, коли студенти перебувають в різних кутках України, наші волонтери докладають всіх зусиль щоб провести багато благодійних акцій та допомогти якомога більшій кількості людей.

За доброю традицією загально університетського волонтерського руху «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни», цього тижня напередодні новорічно-різдвяних свят було огранізовано низку заходів у рамках проекту «Миколай про тебе пам’ятає».

Зокрема, волонтери відвідали Ігора Баранишина, Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, Обласний навчально-реабілітаційний центр на вул. Братів Бойчуків, 6, Соціальне середовище для молоді з інвалідністю «Карітас», а також сім’ю Байковецької ОТГ, яка літом втратила домівку. Не забули ми й про наших жінок-захисниць, які стоять на сторожі нашої безпеки.

Під час акцій волонтери подарували усім солодощі, фрукти, книги, канцелярське приладдя, засоби особистої гігієни, зимовий одяг та взуття, а також поділились теплом своєї душі.

Організаторами та учасниками акцій були: Саварин Тетяна Володимирівна та її кураторська група 109. Опер Тетяна, Бучко Андріана, Сороківський Ілля, Надкевич Анастасія, Тесля Владислав, Мацієк Марія,  Пелип Христина та Оксана, Струк Марта, Сатурський Остап, Вахновська Вікторія, Майхрук Ігор та Майхрук Христина, Ольга Рівна. Також до акцій долучились студентки ГЗ-101з.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації вишу та усім кафедрам, які протягом семестру допомагали та прияли проведенню благодійних акцій.

Надіємось, що наступний рік примножить наші добрі діла і наша волонтерська сім’я поповниться.

Староста «MISERICORDIA» Опер Тетяна.