Меню Закрити

Вебінари українською. Січень 2021

Запрошуємо Вас взяти участь у вебінарах січня 2021. Традиційно вони пройдуть у WEBEX. Необхідна попередня реєстрація, для якої необхідно перейти за посиланнями що наведені біля обраного вебінару, натиснути на слово Register та заповнити анкету. Зверніть увагу що деякі вебінари розпочинаються не у традиційний час та мають різну тривалість. Учасникам що відвідають більше 90% часу надсилається електронний сертифікат. Зважайте що підключення до вебінару може відбирати до 5 хвилин, розпочинайте не пізніше ніж за 5 хвилин до початку вебінару. Посилання на підключення отримаєте у листах нагадування за добу та за годину до кожного вебінару.
5 січня 2021
15:15–16:45
Тема: « Ресурси Clarivate для наукової діяльності
Тези: Оглядовий вебінар по можливостям платформі Web of Science в новому інтерфейсі для пошуку, аналізу наукової літератури з застосуванням базового та розширеного пошуку, виявленню найвпливовіших публікацій, установ, науковців, видань. Збереженні та роботі з документами в референс-менеджері EndNote. Аналізу здобутків науковця в базі Web of Science Core Collection та авторському профілі Publons. Протягом 1,5 годинного вебінару відпрацюємо повний цикл роботи з науковою літературою і обговоримо запитання можна залишити в реєстраційній анкеті. Розрахований на тих хто починає роботу з ресурсами.
Реєстрація:   https://bit.ly/3nJQzEr14 січня 2021
12:15–13:00
Тема: Essential Science Indicators
Тези: Оглядовий 45 хвилинний вебінар-демонстрація можливостей аналітичного інструменту Essential Science Indicators в якому представлені високоцитовані роботи з більш ніж 12 тисяч видань, які відносяться до 22 категорій і у порівнянні з роботами того самого типу, дати публікації та предметної галузі протягом останніх 10 років потрапляють до 1% цитувань. Дозволяє проводити аналіз високоцитованих авторів, установ, країн, журналів.
Реєстрація:   https://bit.ly/3rmToxG

14 січня 2021
16:15–17:15
Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки
Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. З появою електронних видань, відкритого доступу, створення видання технічні аспекти не є досить складними. В деяких країнах формалізуються вимоги до видань в яких мають бути оприлюднені результати що виносяться на захист або отримання наукових звань. Мета цього в кращому представленні науковій спільності здобутків науковців. Проте часто через відсутність досвіду, науковці як молоді так і з досвідом стають жертвою хижацьких видань, які з’явилися у відповідь та вимоги ринку, не є майданчиками для обміну досвідом а часто є або піратськими копіями знаних видань, або намагаються під них мімікрувати. Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у наприклад Web of Science Core Collection.
Реєстрація:   https://bit.ly/2M3XYkl

28 січня 2021
16:15–17:15
Тема: Web of Science Core Collection у новому інтерфейсі
Тези: Новий рік тішить нас новим інтерфейсом Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації перевіримо чи всі знайомі функції доступні лише однієї – головної бази на платформі, дізнаємося що очікувати від прийдешніх оновлень, як формувати, редагувати запит за певною темою, використання символів скорочення та заміни, зберігати результати в тому числі обирати видання для публікації, аналізувати їх через створення звітів по цитуванню робіт та пов’язаних записів. Формування списку відмічених публікацій. Не залишаться без відповіді всі питання які буде поставлено в реєстраційних анкетах
Реєстрація:   https://bit.ly/3nIGN5H

Записи попередніх вебінарів на ютьюб каналі https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg
Вебінари російською мовою https://clarivate.com/ru/webinars/
Вебінари мовами Евросоюзу https://clarivate.libguides.com/home
Корисні посилання
http://webofscience.com/
My.endnote.com
https://publons.com/
https://kopernio.com/

Для замовлення спеціалізованого вебінару для вашої установи напишіть Iryna.tykhonkova@clarivate.com