Меню Закрити

Студенти ТНМУ з Гани організували медичну вікторину

Студенти Тернопільського національного медичного університету звикли бути активними і ініціативними. Навіть в умовах карантину вони знаходять можливість для того, щоб корисно і цікаво провести час. З ініціативи Асоціації студентів Гани 23 січня 2021 року в ТНМУ відбулася медична вікторина. Її підготували представники відділу освіти цієї асоціації за підтримки заступника директора центру виховної роботи і культурного розвитку, доцента Олени Покришко.

Позмагатися за головний приз зголосилося вісім студентів з різних курсів. Вони були розділені на 4 команди, кожна з яких репрезентувала певний колір прапору Гани.

Червона команда у складі Крістел Аянгба (Christel Ayangba (6th Course)), Зулаїха Нааду Алі (Zulaiha Naadu Ali (4th Course)).

Золота команда складалася з Рейчел Амоах Осей (Rachel Amoah Osei (6th Course)) і Давіда Окєре (David Okyere (3rd Course)).

До зеленої команди увійшли Чіф Куртіс Браун (Chief Curtis Brown (5th Course)) і Деніс Нюансах Апіа (Dennis Nkansah Appiah (4th Course)).

У чорній команді були Кваку Осей Агєман (Kwaku Osei Agyeman (5th Course)) і Енгман Габріель Ніі Амадей (Engmann Gabriel Nii Amatey (4th Course)).

Усі учасники випробували свої знання, отримані під час навчання. Вони відповідали на запитання з теоретичних і клінічних дисциплін. Частину питань у цій вікторині були використані з Ліцензійного медичного іспиту Гани, який складають студенти для підтвердження диплома. Цей блок запитань для студентів підготували наші випускники.

За допомогою відеозв’язку свої побажання і слова підтримки сказав випускник ТНМУ, лікар Мохаммед Аднан Амаду. Він розповів про історію і розвиток медичних вікторин у нашому університеті. Закликав учасників та всю Асоціацію ганійців продовжувати свою роботу, яка приведе їх до успіху в медичній практиці. Мохаммед також наголосив на важливості тісної взаємодії між студентами різних курсів. Він зазначив, що ознакою повноцінного навчального процесу є взаємопідтримка, взаємодопомога між майбутніми медиками. На його думку, старшокурсники повинні допомагати представникам молодших курсів у кращому освоєнні предметів. Також Мохамед запевнив, що після занять має бути обов’язковим обговорення вивченого матеріалу і студент, який розуміє краще, повинен допомогти іншим зрозуміти.

Олена Покришко висловила свою підтримку з приводу подібних студентських ініціатив. Вона підкреслила те, що всі учасники вже є переможцями, бо вони мали сміливість взяти участь у цій вікторині, випробувати свої знання.

Перемогу здобула червона команда, яка отримала головний приз – грошову премію. Решта учасників були нагороджені сертифікатами з підписом декана факультету іноземних студентів, професора Петра Сельського.

Прессекретар ТНМУ Яніна Чайківська.

Світлини організаторів заходу.